• Danka je naozaj odborník vo svojej oblasti. Teraz sa na Danku obraciame už so všetkými finančnými otázkami.

  TIMEA J. & MIRKO K

 • Ak budem potrebovať sprostredkovateľskú službu v oblasti financií určite sa obrátim len na pani Zošťákovú.

  Barbara G.

 • Centrum bývania mi pomohlo s kúpou nehnuteľnosti. Nemala žiadne problémy so získaním najvýhodnejšieho úveru.

  Mgr. ALEXANDRA K.

 • Danka, s tvojou prácou som bol maximálne spokojný. Od prvého stretnutia si ukázala, že tomu čo robíš aj naozaj rozumieš.

  Ing. BORIS H.

 • “Danka, moje dojmy k tebe? som šťastná že Linda mi odporučila teba, že si šikovná lebo si pomohla aj jej s úverom, a som sa na teba spoliehala, maximálne najviac som ti dôverovala, a bola si úplne ochotná aj keď som na teba tlačila a milión ráz si musela za mnou behať a milión podpisov a milión akože vecí. Ja síce viem že je to tvoja práca ale aj napriek tomu akože klobúk dolu, tá trpezlivosť božská je že dovidenia, a moc som ti vďačná že si to so mnou zvládla a ani si nevieš predstaviť jak ti veľmi ďakujem za to, že už to je vlastne rok :D, čo mi odovzdali byt a že vďaka tebe môžem bývať a že si mi s tým pomohla. Takže je to velká vďaka z mojej strany a moc ti ďakujem.”

  Katka Kucharová - hair-stylist Xoxo Body & Mind

 • “S Dankou sme sa stretli na odporúčanie známych v čase, keď sme začali riešiť naše bývanie a s ním spojenú finančnú otázku. Odporúčania neklamali a keďže Danka je naozaj odborník vo svojej oblasti, naša spolupráca nezostala len pri riešení bývania. Teraz sa na Danku obraciame už so všetkými finančnými otázkami a musíme vyzdvihnúť najmä ústretovosť, ochotu, profesionalitu a promptnosť, s akou pristupuje ku všetkým našim požiadavkám. Zároveň oceňujeme zodpovedný prístup ku každej jednej situácii a vzhľadom k tomu jednoznačne odporúčame jej finančné služby/poradenstvo každému v našom okolí.”

  Timea J. & Mirko K. - office manager a vodič

 • “Bola som mimoriadne spokojná so sprostredkovaním hypotéky pani Zošťákovou. Odporučila mi ju kamarátka, ktorej taktiež pomáhala riešiť záležitosti financií. Napriek tomu, že som náročný klient, a v tejto oblasti som nemala prehľad, všetko mi bolo vysvetlené a boli mi ponúknuté alternatívy ku každému bodu. Ak budem potrebovať akúkoľvek sprostredkovateľskú službu v oblasti financií určite sa obrátim len na pani Zoštákovú.”

  Barbara G. - majiteľka psieho salónu

 • “S poskytnutými službami sme boli veľmi spokojní. Oceňujeme profesionálny prístup, samostatnosť a ochotu. V našom prípade išlo o špecifickú situáciu, ktorú sa podarilo vyriešiť aj bez našej prítomnosti a do banky sme prišli iba podpísať zmluvy. P.Zošťáková nám zjednodušila vybavovanie hypotéky a ušetrila nám veľa času. Boli nám poskytnuté všetky informácie a podklady. Na naše otázky sme vždy dostali odpoveď a všetky nejasnosti nám boli trpezlivo vysvetľované. P.Zošťáková bola ústretová a flexibilná a komunikácia s ňou prebiehala bez problémov. Aj po uzavretí našej hypotéky sme zostali v kontakte, jej práca nekončí pri podpise zmlúv, naďalej sa o nás zaujíma ako o klientov a naša spolupráca pokračuje a riešime s ňou všetky záležitosti podobného charakteru. Na základe pozitívnych skúseností môžeme služby p.Zošťákovej len odporúčať.”

  Ing. Lenka L. & Ing. Ľubomír K. - stavbyvedúci a architektka

 • “Centrum bývania mi pomohlo s kúpou nehnuteľnosti. Bolo to úplne jednoduché. Došla mi tabulka s rôznymi ponukami z bánk, plus možnosť ušetrenia na poplatkoch podľa kampaní baniek. Normálny človek by stratil aj mesiac kým by obehal banky a aj to by nemal tak prehľadne a detailne vysvetlené ako ja. Dostala som aj pomoc pri kúpnej zmluve a vysvetlenie celého postupu pri kúpe i keď som kupovala cez inú realitku. Vďaka ochote som nemala žiadne problémy so získaním najvýhodnejšieho úveru s minimálnymi poplatkami. Získala som nielen nehnuteľnosť ale aj skvelé poistenie nehnuteľnosti, osoby a majetku šitého na mieru. Teraz viem, že čokoľvek sa stane neostanem vo finančnej tiesni pod nátlakom banky ani ja ani moja rodina.”

  Mgr. Alexandra K. - manažér smeny Xoxo Body & Mind

 • “Pani Zošťákovú som kontaktovala na doporučenie, keď som riešila hypotéku /2014/. Veľmi mi pomohla, všetko riešila za mňa (komunikáciu s bankou a ostatné úrady) ja som prišla len do banky podpísať papiere. Celú procedúru, obštrukcie sama vyriešila. Vyzná sa vo svojom obore, vie poradiť, presne vie čo potrebujem, čím šetrí môj čas. Môžem len a len vrelo jej služby odporučiť.”

  Miriam Madová - majiteľka kozmetického salónu Permanent Beauty

 • “Danka, s tvojou prácou som bol maximálne spokojný. Od prvého stretnutia si ukázala, že máš veľký prehľad o realitnom trhu a tomu čo robíš aj naozaj rozumieš. Vďaka tebe sme v rýchlom čase našli byt ktorý sa mi páčil a hlavne všetko si vybavila namiesto mňa (stretnutia s majiteľom, komunikácia s bankou a mojim finančným poradcom). Takisto oceňujem, že si bola vždy k dispozícii či už prostredníctvom mailu alebo telefónu.”

  Ing. Boris H. - technical accountant

 • “Slečna Zošťáková je veľmi proklientsky založená. Má velký prehľad vo svojom obore, vie poradiť a nájsť ten správny produkt, či už sa to týka hypotéky alebo poradenskej činnosti v rámci rôznych poistení. Vždy bola ochotná odpovedať na moje otázky, či už skoro ráno alebo večer. Spoluprácu s ňou hodnotím veľmi pozitívne a odporúčam stretnutie s ňou. Nepochybne budete spokojní.”

  Martina B. - office manager

 • “Danka Zošťáková – s jej službami sme boli veľmi spokojní. Všetko nám vybavila, vysvetlila, obehala za nás všetko čo sa dalo, na každú obhliadku bytu pred kúpou chodila s nami, stretávala sa s nami vždy keď sme potrebovali a tam kde to vyhovovalo nám, jednoducho najlepší prístup aký si môžeme predstaviť. Vždy bola milá, usmiata a hlavne spoľahlivá. Hlavne vieme, že sa na ňu môžeme vždy obrátiť.”

  Milan R. a Lucia C. - hasič a učiteľka MŠ

 • “Pri kúpe bytu bola maklérka Danka veľmi ústretová, odpovedala mi trpezlivo na všetky otázky (mal som ich skutočne veľa) a zabezpečila vybavenie potrebných dokumentov. Nakoniec mi ponúkla aj možnosti na efektívne a rýchle splatenie hypotéky. Jednoznačne odporúčam.”

  Lukáš Č. - programátor

 • “Slečna Danka je veľmi šikovná a spoľahlivá maklérka. Cením si u nej najmä ochotu pozisťovať všetky možné alternatívy pomoci. Neuspokojí sa len s dobrou ponukou pre klienta. Vždy ponúka najlepší faktami podložený výber napr. v prípade úverov. Taktiež musím oceniť, že na všetky otázky môjho manžela, a je ich naozaj veľa, nie len že odpovedá s ochotou ale skoro vždy pozná odpoveď.”

  Ivana P. - administratívny pracovník

Budeme radi ak nám napíšete referenciu