Plánujete kúpiť nehnuteľnosť? 

Verejná domnienka o službe Buyer´s Agenta je taká, že dnes si predsa ktokoľvek dokáže nájsť na internete nejakú nehnuteľnosť..  Áno, na prvý pohľad to môže vyzerať naozaj jednoducho. Ale my Vám klamať nebudeme.

  • vyhľadávanie vhodnej Vami vysnívanej nehnuteľnosti – môže trvať dlhšie než ste si mysleli..
  • obtelefonovávanie aktuálnosti ponúk – nie, nie všetci realitní makléri dokážu odpovedať na Vaše emaily o dopyte a preto treba telefonovať..
  • samotné obhliadky nehnuteľností – už ste videli byty ktoré v skutočnosti vyzerali vlastne úplne inak ako na fotkách?..
  • preteky s inými záujemcami- umelé dražby typu „kto dá viac toho to bude“ je častokrát tiež preferovaná disciplína na trhu s nehnuteľnosťami..
  • komunikácia s rôznymi aj neprofesionálnymi osobami – žiaľ áno, nie každý kto sa predstaví ako realitný maklér aj je v skutočnosti profesionálny odborník..

Po absolvovaní takýchto „skúšok trpezlivosti“ na samotný (azda najdôležitejší)  proces – príprava a podpis kúpnej zmluvy – už jednoducho nezostáva žiadna energia. A práve vtedy sa môže stať, že kúpna zmluva je z právneho hľadiska neplatná, prepis vlastníctva neprebehne tak ako má, nové bývanie ste mali prevziať zariadené no na elektrických kábloch nie sú ani objímky na žiarovky..

Toto je len zopár situácii ktoré sme vypichli, s ktorými sa naši klienti najčastejšie stretávajú v praxi. Po takýchto skúsenostiach vyhľadajú nás – špecialistov na kúpu nehnuteľnosti, ktorí sú pripravení Vám pomôcť.

 

Kto to je Buyer´s agent?

Je to sprostredkovateľ klienta – kupujúceho, ktorý Vás prevedie celým procesom kúpy od prvej ponuky nehnuteľnosti až po záverečné odovzdanie kľúčov od nového domova. Bude Vám k dispozícii na akékoľvek otázky, bude Vašou oporou pri nejasnostiach, môžete na neho hodiť svoje obavy alebo stres zo samotného procesu kúpy.

Obchodný zástupca kupujúceho  je tu jednoducho ako Váš ochranný štít, ktorý chráni primárne Vaše záujmy a požiadavky.

 

 

 

Aké sú jeho najväčšie výhody?

Ušetrí Vám peniaze, energiu, no najmä čas!

Sprostredkovateľ kúpy bude za Vás vyhľadávať Váš nový domov, on bude  bombardovaný telefonátmi, jeho právnici budú obhajovať Vaše podmienky  v kúpnej zmluve. A na záver ešte dostanete od neho darček 🙂

 

Natíska sa Vám teraz otázka aký je vlastne rozdiel medzi realitným maklérom pri predaji a kúpe nehnuteľnosti?

Zástupca kupujúceho má zmluvnú povinnosť pomôcť kupujúcemu, zatiaľ čo zástupca predávajúceho si plní svoje zmluvné povinnosti voči predávajúcemu.

Pozrite sa na to z iného uhla: “Ak by Vás obžalovali, najali by ste si toho istého právnika, ako strana, ktorá Vás žaluje?“ Samozrejme že nie 🙂

Našou prioritou je Vaša spokojnosť a radosť z nového domova.

Veríme, že služby ktoré Vám poskytnú naši realitní profesionáli potvrdia dôveru v naše schopnosti a Vám zostane úsmev na tvári.

 

„Každá kúpa nehnuteľnosti sa dá zvládnuť profesionálne, spoľahlivo a ľudsky!“

Mám záujem o stretnutie

Vaše meno a priezvisko

Vaše telefónne číslo

Váš email